реклама

Любо Киров след катастрофата: Бог ме запази без драскотина, абсолютно здрав съм

Наводнение на автомагистрала „Тракия“ е причина за катастрофата с известния музикант и певец Любо Киров. Той катастрофира вчера след обяд на 213-ия км на магистралата. Управляваният от него автомобил е попаднал в наводнения участък и се е получил аквапланинг.
„В тази ситуация колата става абсолютно неуправляема. Автомобилът губи сцепление между гумите и пътната настилка и започва да плува във водата. Тогава на практика шофьорът е безпомощен, защото нито спирачната система, нито тази за управлението на волана може да помогне“, съобщиха от спасителните служби, които са помогнали на Любо. Колата е излетяла над 30 метра, минала е през мантинелата и се е забила в огромна локва.
В този участък от магистралата е позволена максималната скорост. По-късно автомобилът бе репатриран от мястото на тежкия инцидент.
„Приятели, не се притеснявайте за мен! Добре съм и съм абсолютно здрав! Бог ме запази без драскотина“. Това написа във фейсбук музикантът Любо Киров.
Той успокои почитателите си, че катастрофата е била тежка, но „абсолютно всичко е наред“. „Продължаваме напред! Благодаря ви още веднъж за отношението“, пише още музикантът.

 

Източник: dariknews.bg



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber