Бургаски автомобил „Пежо“ се обърна излетя от пътя и се приземи по таван на отбивката на бул. „Васил Левски“ към ул. „Мир“ – в близост до Майчин дом, предаде petel.bg.
Най-вероятната причина е несъобразена скорост и неравности по пътя, заради които е изгубен контрола над автомобила. В колата са пътували трима души, които са невредими. На мястото пристигна екип на пожарната и пежото отново стъпи на гумите си .
Снимка: петел
🚀 За реклама в "Нова Варна
Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com📲 Изпрати сигнал
Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News
➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber