реклама

Нашенец пропадна в канал и прекара там 2 дни

Кадър: vbox7

Стана ясно, че мъж на 57 години в неравностойно положение е пропаднал в канал на гараж и прекарал там 2 дни, защото не е могъл да излезе.

След подаден сигнал от живеещи в централната част на Сливен, мъжът е изваден при съвместна спасителна операция на пожарна и полиция, съобщава Нова телевизия.

След пожар отпреди няколко години на къщата, мъжът живее в останалата незасегната от пожара гаражна клетка. В момента е в тежко състояние и приет на лечение в многопрофилната болница в Сливен. Мъжът е със счупен крак. Има и придружаващи заболявания, които са изострени.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber