in

Тежка загуба за „Спартак 1918“: Падна с 1:5 от „Септември“

„Спартак 1918“ загуби от „Септември“ Тервел с 1:5, в мач от XIV кръг на първенството в Североизточната трета лига, игран на стадион „Локомотив“.

Гостите поведоха с 2 гола през първото полувреме (в 12-та и 45-та мунута), предава Darik. Ивайло Русев намали в 57-та минута, но до края на мача, с нови 3 гола (в 64, 80 и 84-та минута) гостите оформиха крайния резултат, съобщава официалният сайт на варненския клуб.

„Спартак 1918“: Калин Дянков, Веселин Костадинов, Андрей Николаев, Никола Христов (66 – Кирил Радев), Виктор Димитров, Кирил Кръстев (88 – Кристиян Колев), Димитър Кулов, Ивайло Русев, Ерхан Чете, Микаел Асад (75 – Явор Каравелски), Вилиян Денчев.

В следващия XV кръг на първенството в Североизточната трета лига „Спартак 1918“ щe гостува на „Ботев“ Нови пазар. Мачът е на 18 ноември, събота, от 14 ч. на стадиона в Нови пазар.