in

Черно море бие Локо Пловдив в Елитната до 19 години

Отборът на Черно море записа домакински успех в Елитната група до 19 години.

На стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост “моряците” удариха тима на Локо Пловдив с 1:0.

Единственият гол в мача реализира Данаил Димов в 19-ата минута, след пас на Александър Стефанов. Варненци удариха греда в 5-ата минута. Виктор Попов засече с глава центриране отдясно на Ертан Томбак, но топката срещна гредата.

През втората част “зелено-белите” имаха още куп положения за гол, но не успяха да ги реализират. В една атака възпитаниците на Николай Кънчев удариха три греди.

В следващия кръг Черно море гостува на Септември София.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Йордан Радев, Добромир Добрев (55-Александър Георгиев), Данаил Димов (70-Кристиян Арсовски), Александър Стефанов (80-Ивелин Маджаров), Емил Янчев, Петър Вуцов, Виктор Попов, Румен Касабов, Ертан Томбак (60-Георги Топалов), Антоан Вълчев.