Служител на НСО е намерен мъртъв на скалите под бетонния кей на плажа Отманли край Бургас.
Това съобщиха пред Дарик-Бургас от Областната дирекция на МВР.
Безжизненото тяло на 37-годишния мъж е открито в 9.05 часа тази сутрин. Забелязал го е случаен гражданин, който по това време отивал на плаж.

На мястото е изпратена полиция и медицински екип. При първоначалния оглед на трупа е установено, че смъртта е настъпила след удавяне.

На плажа криминалистите открили телефона и дрехите на загиналия. Според очевидци, тялото било в напреднал стадий на разложение.
Трупът е откаран за аутопсия в отделението по Съдебна медицина в УМБАЛ-Бургас.
По случая е образувано следствено дело.
*******
Спонсор допълнителна награда: 
Стани част от новините с NovaVarna.net! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на info@novavarna.net или на facebook.com/media.novavarna.
Всеки месец най-четената публикация по читателски сигнал печели НАГРАДА.
Подкрепи благотворителна кауза
За реклама: https://novavarna.net/реклама
Чети, споделяй и коментирай най-важното от Варна, България и света!