Трети час продължава блокадата на главен път Е-79 на изхода на Благоевград в местността „Полигона“. Протестиращите срещу цената на горивата, цената на гражданската отговорност и данъка на автомобила са категорични, че няма да освободят пътя, докато правителството не подаде оставка.
На Е-79 звучат патриотични и народни песни, вият се хора. Прелетя и военно-транспортен хеликоптер.
Главният път е блокиран, както и обходаът – третостепенния път през квартал Струмско-Долно Церово и Железница.
Протестиращите пропуснаха само няколко автомобила на отиващи на сватба – булката, младоженеца и сватовете. Други не се пропускат, за сега напрежение няма, полицейското присъствие е засилено.
*******
Спонсор на наградата този месец:
Стани част от новините с NovaVarna.net! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на info@novavarna.net или на facebook.com/media.novavarna.
Всеки месец най-четената публикация по читателски сигнал печели НАГРАДА.
Подкрепи благотворителна кауза
За реклама: https://novavarna.net/реклама
Чети, споделяй и коментирай най-важното от Варна, България и света!