in

Варненски състезатели по фехтовка с невероятен успех на Купа България във Варна (СНИМКИ)

Снимка: Facebook/Ж. Чавдаров

Завърши Купа България I кръг в гр. Варна на оръжието шпага. Фехтовален клуб Черно Море – Варна извоюва цели осем медала по време на първи кръг

Александър Костадинов спечели три медала – златен медал при кадетите, бронзов медал при младежите и сребърен медал при мъжете.

Моника Недева при кадетките спечели сребърен медал и при жените – бронзов медал.

Петър Кишев извоюва бронзово отличие при кадетите, а Владислава Савчено се окичи с бронзовия медал при девойките. Илия Чакъров доминираше при мъжете и безапелационно спечели шампионската титла

16-годишният Александър Костадинов стана втори при мъжете, като загуби финала само с един туш 14:15.