Полицията във Варна разби нелегален кучкарник на ужасите край града. В него има около 50 животни, гледани в кошмарни условия, предаде NOVA.
Кучкарникът е работел в продължение на години. Подавани са многобройни сигнали, но без ефект до днес.
По първоначални данни са правени десетки хиляди левове приходи всеки месец от продажба на кучета у нас и в чужбина.
Природозащитници твърдят, че собственикът, който е арестуван, е агресивен и много хора са се страхували от него.
Стани част от новините с NovaVarna.net! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на info@novavarna.net или на facebook.com/media.novavarna. Направи своята новина най-популярна. Сподели я с приятелите си. Всеки месец най-четената публикация по читателски сигнал печели НАГРАДА. За реклама: https://novavarna.net/реклама Чети, споделяй и коментирай най-важното от Варна, България и света!