in

Черно море победи Дунав в Елитната група до 15 години

Снимка: chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море записа домакински успех с 2:0 срещу Дунав Русе в мач от Елитната група до 15 години.

След нулево равенство през първото полувреме Денислав Славов откри резултата в 60-ата минута, съобщават от пресцентъра на ПФК „Черно море“.

Младият талант на “моряците” се разписа след удар от около 17- 18 метра. Само 5 минути по- късно Петър Иванов покачи на 2:0, с което оформи и крайния резултат.

В следващия кръг Черно море гостува на Добруджа. Мачът е на 19 май (събота), от 14 часа в Добрич.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Боян Арзатов, Стилиян Чалъков, Наско Янков, Петър Иванов, Пресиян Михайлов, Денислав Славов, Марин Петков, Николай Златев, Берк Джевдет, Тони Иванов (Джошкун Чауш, Йордан Дженев, Пламен Стоилов, Ясен Минчев).