Районна прокуратура – Несебър задържа за срок до 48 часа Мартин З. и Радмил Г. от град Перник.
И двамата са с повдигнати от РП-Несебър обвинения за това, че за времето от 12,20 ч. на 20 юли до 18.45 ч. на 22 юли в Свети Влас от паркинг до хотел „Марина Вю форт бийч“ в съучастие като съизвършители, противозаконно отнели от владението на собственика – унгарски гражданин, с намерение противозаконно да ползват лек автомобил „Мазда СХ 3“, като деянието е извършено чрез използване на подбран контактен ключ.


Разкриването на това тежко умишлено престъпление е в резултат на отличната работа на служители от ОД МВР Бургас.

Предстои внасяне на делото в РС-Несебър с искане за определяне на постоянна мярка за неотклонение спрямо двамата обвиняеми.

*******
Спонсор допълнителна награда: 
Стани част от новините с NovaVarna.net! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на info@novavarna.net или на facebook.com/media.novavarna.
Всеки месец най-четената публикация по читателски сигнал печели НАГРАДА.
Подкрепи благотворителна кауза
За реклама: https://novavarna.net/реклама
Чети, споделяй и коментирай най-важното от Варна, България и света!