in

„Спартак“ (Вн) смаза Бозвелийско! Ако бие двата отбора на Провадия ще зимува на второ място след…. Подробностите:

Белослав.

Подробностите:
Спартак (Вн) – Бозвелийско 4:0 FT (Иван Добрев от ъглов удар-4. Йордан Пенев-55, Ивайло Димитров-59, 73), в Суворово

В 4-ата минута спартаклии откриха резултата с уникален гол на Иван Добрев направо от ъглов удар. Халфът завъртя майсторски топката и с помощта на вятъра тя се заби в далечня ъгъл.
Попадението даде импулс на подопечните на Митко Пантев и те продължиха да атакуват яростно. Десо Дяков опита странична ножица, но топката премина встрани, а удар с глава на Ники Иванов-Барона също излезе в аут.
Натискът на Спартак се увенча с втори гол в 59-ата минута. Вкара го Данчо Пенев (на снимката до топката) със страхотно изпълнение от фаул, след който топката се отби от гредата и влезе в мрежата – 2:0. В 63-ата минута Ивайло Димитров направи резултата класически. Той завърши с майсторски удар прекрасна комбинация – 3:0.
В 77-ата минута Ивайло Димитров се разписа отново, този път с глава след пас на Ивайло Георгиев, и направи резултата 4:0.