Двама 15-годишни младежи са задържани за поругаване на надгробни паметници в село Изгрев. Това съобщиха от ОДМВР – Шумен. В полицейския участък Хитрино, бил приет сигнал от 54-годишен жител на село Изгрев, че в гробищния парк в селото има счупени надгробни паметници.
На място бил извършен оглед и било установено, че са разрушени четири надгробни паметника. Проведените издирвателни действия дали резултат и извършителите били установени и разпитани. За срок до 24 часа са задържани двама 15-годишни непълнолетни от село Изгрев. За разрушаването на надгробни паметници е образувано досъдебно производство.
*******
Спонсор на месеца: Happy Life
Реклама: 
Стани част от новините с NovaVarna.net! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на info@novavarna.net или на facebook.com/media.novavarna.
Всеки месец най-четената публикация по читателски сигнал печели НАГРАДА.
Подкрепи благотворителна кауза
За реклама: https://novavarna.net/реклама
Чети, споделяй и коментирай най-важното от Варна, България и света!